KONST / Litografier / Färglitografi 13229232
nr 1322 9232
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Ej numrerad. Signerad, daterad 1980. Motivet: 19x26 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:22:19
300 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke